Zabawa karnawałowa połączona z Konkursem Tańca o Puchar Przechodni

W Dziennym Ośrodku Wsparcia w Gorlicach zorganizowaliśmy 8 lutego 2024r. zabawę karnawałową. Naszą tradycją stało się przy tej okazji doskonalenie swoich umiejętności tanecznych jak i zdobywanie nowych doświadczeń. Terapeuci: pani Halina z panem Łukaszem kilka tygodni wcześniej zapraszają nas na swego rodzaju mini kurs tańca; przygotowujemy wspólnie układ w parze lub pojedynczo. Rezultat tych lekcji prezentujemy właśnie podczas zabawy karnawałowej, w formie konkursu tańca, a nagrodą główną jest zdobycie honorowego pucharu!

W tym roku konkurs rozgrywany był w trzech kategoriach: taniec towarzyski, show, solo. Jury składające się z przedstawicieli zespołu terapeutycznego i uczestników uznało, że w tym roku najlepiej tańczyli Joanna i Norbert. Zatem puchar przechodni wywalczyła para z DOW w Gorlicach. Gratulujemy!

Po występach oficjalnych uczestnicy oddali się zabawie tanecznej przy muzyce proponowanej przez Piotra Bochenka.

Na spotkaniu integracyjnym nie zabrakło słodkości. Z uwagi, że impreza odbywała się w Tłusty Czwartek, przygotowaliśmy w pracowniach kulinarnych w Gorlicach i filii w Bobowej tradycyjne faworki, oponki, ciasta, a z inicjatywy uczestników zostały zakupione pączki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code