KONKURS KARAOKE W OLKUSZU

 

Dnia 26 września 2019 r. w sali kinowej olkuskiego Miejskiego Domu Kultury odbył się XII Małopolski Konkurs Karaoke Osób Niepełnosprawnych – Projekt „Aktywizacja przez sztukę” pod hasłem: Muzyka rozrywkowa lat 80 tych.
Wspaniała i jedyna w swoim rodzaju impreza o zasięgu wojewódzkim , na której nas też nie zabrakło. Z gorlickiej placówki wystąpili Monika Szafraniec z utworem „Cykady na Cykladach”, Tomasz Hudzik zaśpiewał „Córko rybaka”, natomiast nasza koleżanka z filii DOW w Bobowej przedstawiła utwór pt. „Papierowy księżyc”, za który zdobyła wyróżnienie. Na scenie MDK wystąpiło 39 niezwykłych osób z 25 różnych placówek m.in. z Olkusza, Lgoty Wolbromskiej, Wolbromia, Krakowa, Radwanowic, Gorlic, czy Jelczy.
Bawiliśmy się wspaniale w doborowym towarzystwie. Rywalizacja to jedno, jednak tutaj bardziej liczy się dobra zabawa i wspaniała atmosfera. Wszyscy występujący dostają liczne brawa i wielkie wsparcie nie tylko od terapeutów i kolegów, a także od publiczności, która klaszcze i śpiewa wraz z uczestnikami, tak, że nikt nie zostaje sam. Hasło że muzyka jednoczy i w tym miejscu i w tych okolicznościach staję się faktem.
Wszyscy laureaci tegorocznego karaoke oprócz dyplomów z rąk organizatorów odebrali również nagrody rzeczowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *