XVI Dzień Osób z Niepełnosprawnosciami

W niedzielę 31 maja 2026r. wzięliśmy udział w obchodach XVI Dnia Osób z Niepełnosprawnościami połączonego z Dniem Rodziny i Dniem Dziecka.
Spotkanie rozpoczęło się od Mszy Św. w Kościele Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach. Msza została odprawiona w intencji rodzin, osób chorych, z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunów. Następnie w geście solidarności z osobami z niepełnosprawnościami przeszliśmy w XIV Marszu Żonkilowym do Areny Gorlice. Tam odbyła się dalsza część imprezy, czyli piknik z różnorodnymi atrakcjami.
Organizatorami wydarzenia byli Miasto Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

Zdjęcia źródło: Gorlice24 – Piotr Boczoń

Marsz Żonkilowy

Fotorelacja FB organizatora – Urząd Miasta Gorlice:

https://www.facebook.com/media/set?vanity=Gorlice&set=a.1406336624854547

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code