Spotkanie z państwem Dominiką i Tomaszem Tajak

15 maja 2024r. gościliśmy w ośrodku zastępcę dyrektora Gorlickiego Centrum Kultury panią Dominikę Tajak oraz instruktora ds. teatru i plastyki GCK pana Tomasza Tajaka.
Spotkanie dotyczyło podsumowania występu naszej grupy teatralnej Teatr Nasz Nieco Dzienny podczas Dni Gorlic. Przypominamy, że nasi uczestnicy zaprezentowali 1 maja pantomimę pn. „Póki my żyjemy”. Jako grupa teatralna Dziennego Ośrodka Wsparcia – ŚDS w Gorlicach, włączeni byliśmy w Projekt pn. „Gorlice – historia światłem malowana” Gorlickiego Centrum Kultury i Miasta Gorlice, dofinansowanego z Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.
Rozmowa z panem Tomaszem i panią Dominiką była bardzo ważna dla aktorów jak i pozostałych uczestników Ośrodka. Goście opowiedzieli nam o swoich odczuciach i spostrzeżeniach z perspektywy widza i znawcy teatru. Usłyszeliśmy wiele szczerych, dobrych i wzmacniających słów.
Pan Tomasz podkreślał, że to bardzo ważne, aby po spektaklu wspólnie usiąść i przeanalizować grę aktorską, okoliczności, towarzyszące emocje.
Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymaliśmy upominki, za które bardzo dziękujemy.

Spotkanie z grupa teatralną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code