VIII Piknik Sportowy w Bobowej

Odpowiadając na zaproszenie koleżanek i kolegów z filii naszego Ośrodka, udaliśmy się 22 sierpnia 2023 r. do Bobowej. Uczestniczyliśmy tam w VIII Pikniku Sportowym pod hasłem „Sport to bardzo ważna sprawa i dla duszy i dla ciała”.
Głównym celem pikniku było propagowanie aktywności fizycznej, rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie oraz stwarzanie sytuacji sprzyjających przeżywaniu pozytywnych emocji.
Bobowa przywitała nas piękną pogodą, dzięki temu zawody odbyły się na świeżym powietrzu. Rywalizacja przebiegała w 9 konkurencjach – 4 drużynowych i 5 indywidualnych. Spacer z książką na głowie, rzucanie do celu czy też rzut piłką za siebie, to tylko niektóre z przygotowanych przez gospodarzy konkurencji, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
Listy chętnych do poszczególnych wyzwań były długie… każdy startował z nadzieją na wygraną. Było różnie. Nie każdy zdobył dyplom i nagrodę ale wszyscy wygrali najważniejsze- dobre samopoczucie wynikające z bycia razem i aktywności fizycznej.
Oczywiście nie obyło się bez pysznego poczęstunku.
A po wszystkim, powrót do domu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code