XIV MAŁOPOLSKI PRZEGLĄD WOKALNO – INSTUMENTALNY – LISIA GÓRA 2021r.

Data 9 września 2021r. zapisuje się w ośrodkowym kalendarzu jako dzień szczęśliwy, a to za sprawą sukcesu naszych uzdolnionych uczestników – Marzeny Gajdy z Dow Gorlice i grupy wokalnej z filii w Bobowej.
Po dość długich i wymagających treningach, prowadzonych przez terapeutów Łukasza Rzeszutka i Martę Załęską nasi uczestnicy udali się w podróż do Lisiej Góry, aby wziąć udział w XIV MAŁOPOLSKIM PRZEGLĄDZIE WOKALNO – INSTUMENTALNYM ŚRODOWISKOWYCH DOMÓW SAMOPOMOCY I WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ LISIA GÓRA 2021R. Organizatorami tego wydarzenia był Środowiskowy Dom Samopomocy w Lisiej Górze, wspólnie ze Stowarzyszeniem „Czterolistna Koniczynka” i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lisiej Górze. W konkursie wzięli udział wykonawcy 14 placówek z całej małopolski, prezentując twórczość Krzysztofa Krawczyka.
W XIV edycji Konkursu profesjonalne jury w składzie Alicja Płonka, Teresa Wójtowicz, Anna Wenc – Zabawa postanowiło przyznać następujące miejsca:
I – Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej
II – Dzienny Ośrodek Wsparcia – Środowiskowy Dom Samopomocy w Gorlicach
III – Środowiskowy Dom Samopomocy w Bieczu z filią w Gorlicach
IV – Środowiskowy Dom Samopomocy w Ujanowicach
Wyróżnienia Specjalne otrzymały: Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Łysej Górze, Środowiskowy Dom Samopomocy w Lisiej Górze, Dzienny Ośrodek Wsparcia – ŚDS filia w Bobowej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a organizatorom dziękujemy za życzliwe przyjęcie.

Lisia Góra 2021r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code