V Ogólnopolski Przegląd Teatralny „Skrzydlaty Teatr”

„To było super!”-Tak z pewnością pomyśleli wykonawcy skeczu, z  naszego ośrodka. Zazwyczaj tak się dzieje, gdy ciężka praca przynosi zamierzony efekt. Efekt w postaci pierwszego miejsca w V Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym „Skrzydlaty teatr” – online, dodając do tego uczucie satysfakcji, spełnienia, i dobrze wykonanego zadania. Wzorowaliśmy się na oryginalnym telewizyjnym występie kabaretu Moralnego Niepokoju – „Familiada”. Przygotowaniem i cennymi radami zajęła się pani Halina Wąsowska Schirmer. Zapewniam jako uczestnik, że przygotowania odbywały się w pocie czoła, i nie chodzi tu tylko o wysoką temperaturę tego lata, ale o wdrażanie wskazówek udzielanych przez terapeutkę. Bowiem, niełatwo jest wcielić się w rolę prezentera- podrywacza gdy w relacji z innymi kobietami na co dzień, nie jest się nim. Ćwiczyliśmy około trzech tygodni w składzie: Sylwia Oleksy, Piotr Bochenek, Grzegorz Kędzior, Paweł Bolek, Maurycy Dziedziak. Całość uwieńczył na nagraniu pan Łukasz Reszutek. Z góry dziękujemy za uznanie i nagrody Bieckiemu Centrum Kultury. Myślę, że nagrody będą motywacją do dalszej pracy. Dziękujemy również terapeutom z DOW za trud i poświęcony czas, pokazanie jak to jest być aktorem, oraz mierzyć się z wyzwaniami jakie to przedsięwzięcie niosło.

Wśród uczestników panowały niesamowite emocje, a uzyskanie pierwszego miejsca podniosło morale całej grupy podkreślając ważne aspekty życia.

Podsumowując: w V Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym „Skrzydlaty Teatr”, organizowanym przez Bieckie Centrum Kultury udział wzięło 11 grup teatralnych z 9 miejscowości: Kobylanka, Gorlice, Bobowa, Kraków, Biecz, Lipinki, Tymbark, Libusza oraz Bielanka.

Wszystkie grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz statuetki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code