Wyjazd do Wysowej i Klimkówki

Już na samym początku tworzenia listy wszystko wskazywało na to, że wycieczka będzie udana, ponieważ podróż do Wysowej dnia 29 lipca wraz z członkami zarówno gorlickiego Ośrodka Wsparcia jak i chętnych osób z Filii w Bobowej została zwieńczona kolejnym już sukcesem. Na miejscu przy Pijalni Wód Mineralnych wykonano zdjęcie pamiątkowe całej grupy, a gdy został przydzielony czas wolny każdy wykorzystał go inaczej, idąc na przykład na lody lub kupić pamiątki. W tym momencie porobiono zdjęcia uczestnikom oraz obiektom, które odwiedzano, chociażby takim jak przepiękna fontanna przy Pijalni.

Później nadeszła chwila na obiad w Uściu Gorlickim w restauracji prowadzonej przez ZAZ, w efekcie spotkanie z kolegami, którzy tam pracują.

Klimatu dodaje urokliwe wnętrze budynku, co powoduje, że i tak pyszny obiad smakuje jeszcze lepiej. Skosztowaliśmy tam również deser, kawę, herbatę.

Wyprawę zakończył czas wolny w uroczej miejscowości Klimkówka, mającej własny zalew. To tam, na nowo stworzonej ścieżce kilku naszych kolegów udało się na spacer, aż do jej końca. Korzystając z okazji parę osób zamoczyło sobie stopy w wodzie, inni zaś wypoczywali na ławeczkach lub chodzili po pomoście. Na koniec kolejne pamiątkowe zdjęcie.

Dużo uśmiechów i ogólne zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code