Piknik Sportowy w Bobowej

Rozwój kultury sportowej w naszym Ośrodku już od jakiegoś czasu zaczął przybierać na sile. Dowodem na to jest zorganizowanie VI Pikniku Sportowego w Filii DOW w Bobowej.
Organizatorzy przygotowali wiele konkurencji, w których mogliśmy próbować swoich sił: siły fizycznej, umysłowej, panowania nad emocjami. Rywalizacja była zacięta. Sportowego ducha dodatkowo rozbudzały i wzmacniały zapowiedziane przez gospodarzy nagrody!!! 😊
Zapraszamy do fotorelacji i polecamy każdą aktywność fizyczną, która przynosi wiele korzyści dla organizmu. Nie bez przyczyny mówi się, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”.
Badania mówią, że sport i rekreacja mają spory wpływ na motywację, satysfakcję, dobre samopoczucie psychiczne. Czujemy się lepiej, jesteśmy bardziej skoncentrowani i mamy więcej energii. A wspólne uprawianie sportu z pewnością wpływa też na zacieśnianie relacji. Same plusy, żadnych minusów! Gospodarzom pięknie dziękujemy za przygotowanie spotkania, jak zawsze smaczny poczęstunek, a przede wszystkim za sympatyczną atmosferę, za którą tęskniliśmy w czasie epidemicznej izolacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code