IV Piknik Sportowy w DOW Bobowa

 

W dniu 18 lipca 2017 r. Rada Domu po raz czwarty podjęła się organizacji Pikniku Sportowego. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Kto sport lubi – ten kilogramy gubi”. Do rywalizacji w konkurencjach sportowych zaprosiliśmy uczestników z DOW w Gorlicach, którzy w dużej liczbie osób zaszczycili nas swoją obecnością. Zawody przeprowadzane w grupach, jak i indywidualnie dostarczyły nam wiele emocji i wrażeń. W konkurencjach indywidualnych bardziej wysportowani okazali się uczestnicy z Gorlic.

I miejsce w rzucie do celu – Krzysztof Bobola

I miejsce w rzucie woreczkiem Paweł Czyżykiewicz

I miejsce w slalomie z kozłowaniem piłki Piotr Tomasik

I miejsce w podbijaniu piłki nad sobą Maurycy Dziedziak

Również w konkurencjach drużynowych zaprezentowali swoją sprawność w skoku w worku i biegu slalomem. W pozostałych zawodach startowały mieszane drużyny gorlicko – bobowskie.

I miejsce w zawodach na czas: Marta Róż, Bożena Waląg, Wioletta Żaba, Piotr Tomasik i Wojciech Wrona

I miejsce w walce o balon: Zofia Szambelan, Wojciech Wrona

I miejsce w przeciąganiu liny: Małgorzata Ciesielska, Katarzyna Magiera, Zbigniew Rafa, Maurycy Dziedziak, Tomasz Tenerowicz

Po zakończeniu zmagań sportowych dyżurni z pracowni kulinarnej zaprosili wszystkich zgromadzonych na pyszne leczo.

W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników oraz wręczenie zwycięzcom dyplomów i nagród niespodzianek włączyliśmy się we wspólną zabawę taneczną. Wielkie podziękowania należą się naszemu DJ ‘owi P. Tomasikowi za bardzo energetyczne remixy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code