II Małopolski Integracyjny Turniej w Kręgle w Oleśnie

W dniu 21 06. 2017 r. 7- osobowa grupa uczestników z naszego Ośrodka, wyjechała na II Małopolski Integracyjny Turniej w Kręgle Środowiskowych Domów Samopomocy w Oleśnie. Organizatorem były Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie. Miejscem zawodów była kręgielnia znajdująca się tamtejszej bibliotece. Niektórzy z nas już od dawna z niecierpliwością oczekiwali tych zawodów. Jadąc na imprezę,  znając nasze możliwości nie mieliśmy wielkich oczekiwań. Pojechaliśmy tam, przede wszystkim dobrze się bawić. Na początku nastąpiło oficjalne rozpoczęcie turnieju i przywitanie władz , sędziów , uczestników  zawodów, oraz innych szanownych gości. Już po rozpoczęciu zmagań można było wywnioskować ze poziom rywalizacji będzie wysoki. Generalnie konkurencja była duża, w konkursie wystartowało aż dziesięć ośrodków. Odbyły się trzy tury rozgrywek, a nasza kolej gry  przypadła na drugą turę, wiec korzystając z czasu wolnego poszliśmy na drożdżówkę, ciastka, kawę oraz zimne napoje. W końcu rozpoczęliśmy grę. Podczas naszej rozgrywki było widać, że gra jest na dobrym konkurencyjnym poziomie. Nasza drużyna zaczęła osiągać wysokie wyniki przez co udzieliły się emocje i zrodziła się w nas nadzieja,  że osiągniemy dobry rezultat
i zajmiemy wysokie miejsce. Po występie, czekając na ogłoszenie werdyktu poszliśmy się przewietrzyć i odpocząć na ławkę przed budynkiem biblioteki. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że  zajęliśmy V miejsce.  Zwyciężyła drużyna ze Środowiskowego Domu Pomocy w Pałecznicy.

Z początku po tym werdykcie czuliśmy się troszeczkę rozczarowani ale po ochłonięciu z emocji stwierdziliśmy, że i tak dobrze się spisaliśmy bo miejsce  w środku stawki to dobre miejsce. Na koniec pocieszyliśmy się bigosem myśliwskim, którym zostaliśmy poczęstowani. Pojedzeni pięknie podziękowaliśmy, pożegnaliśmy się z organizatorami i w wesołych humorach  wróciliśmy do Gorlic.

Turniej w kręgle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code