SYLWESTROWY SEANS KINOWY

wkino

 

W Sylwestrowe przedpołudnie skorzystaliśmy z wyjścia do gorlickiego Kina Kolory na najnowszą komedię romantyczną „Pech to nie grzech”.
Główna bohaterka, Natalia odnosi sukcesy jako główny udziałowiec firmy współtworzonej z przyjacielem Piotrem. Jest singielką z kilkuletnią córką i twierdzi, że w miłości ma pecha. Co innego Piotr, który poznawszy bezpośrednią Weronikę, szybko decyduje się na ślub. Przy okazji narzeczeni zakładają się o to, czy Natalii uda się w ciągu trzech miesięcy zakochać się i z kimś związać. Młoda kobieta postanawia udowodnić, że nie jest z nią tak beznadziejnie i rozkręca uczuciową intrygę – jej ofiarą staje się pracownik konkurencyjnej firmy, Adam. Ciąg wydarzeń pokazuje, iż wszyscy coś udają, a my mamy się przekonać, że jedyne czego na dłuższą metę udawać się nie da to miłość lub jej brak.
W „Pech to nie grzech” zobaczymy wielu znanych polskich aktorów, takich jak, Maria Dębska, Krystyna Tkacz, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski Krzysztof Czeczot, Anna Dereszowska czy Tomasz Karolak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *