„Miłość jest wszystkim” – seans w Kinkie Kolory

sm_2018-11-26-3708

 

W dniu 27 listopada wybraliśmy się na najnowszą zimowo-bożonarodzeniową propozycję kinową. Komedia romantyczna Michała Kwiecińskiego to zabawny, ciepły i pełny miłości film o ludziach takich jak my. Z tym, że na ekranie każdy przy pierwszej gwiazdce znajdzie szczęśliwe zakończenie…
W „Miłość jest wszystkim” w szybkim tempie poznajemy kilka niepowiązanych ze sobą na początku wątków. Po pierwsze, szczęśliwą rodzinę Szajnochów, w której mama Ewa (w tej roli Julia Wyszyńska) planuje wszystko aż za nadto, a jej mąż (Leszek Lichota) musi zmierzyć się ze znalezieniem nowej pracy. Następnie pozostającą w separacji z mężem (Eryk Lubos) mamę kilkuletniego chłopca (Agnieszka Grochowska), która w dość nietypowych okolicznościach wdaje się w romans z osiemnastoletnim Danielem (Maciej Musiał). Na uwagę zasługuje też wątek szukającej miłości Wandy (Ola Adamska), która nie będzie mogła opędzić się od Zbyszka – najpopularniejszego piłkarza w Polsce (Mateusz Damięcki).
Losy tych oraz innych bohaterów zaczną się rozwijać i splatać już od pierwszych scen filmu, czyli wielkiej trójmiejskiej imprezy, podczas której mieszkańcy miasta witają Świętego Mikołaja. Wszystko realizuje telewizja pod nadzorem producenta Jurka (Michał Czernecki) i Magdy – kierowniczki produkcji (Joanna Kulig).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *